Hasil Seléksi
Olimpiadeu Basa Sunda pikeun Siswa SMA/SMK/MA/MAK Taun 2023


Béréndélan di handap téh 100 Pamilon Pinilih Olimpiadeu Basa Sunda. Nomer dumasar kana peunteun nu panggedéna, mun aya peunteun nu sarua, diurutkeun deui dumasar kana waktu ngeusian. Peunteun maksimal: 700. Upama aya kasalahan ngaran, sakola, atawa kabupatén/kota, éta dumasar kana kolom nu dieusian ku pamilon dina waktu pendaftaran. Putusan 100 Pamilon Pinilih teu bisa dionggét-onggét.

No. Ngaran Asal Sakola Peunteun
1.SALWA SITI NURFADILAHSMAN 1 KOTA SUKABUMI
Kota Sukabumi
680,00
2.KUSUMA ADZISMAN 1 BALEENDAH
Kab. Bandung
680,00
3.ELNITA SABILA SMAN 1 CIPARAY
Kab. Bandung
670,00
4.SHELYNE NASYWA SALSABILA SMAN 1 KARANGNUNGGAL
Kab. Tasikmalaya
660,00
5.AZKIA NURUL ROHMAHSMAN 1 BANJARSARI
Kab. Ciamis
650,00
6.ALIYYA MAAHIRA GARCIALETTASMAN 10 GARUT
Kab. Garut
650,00
7.RAISYA HAYA SAJIDAHSMAN 1 BALEENDAH
Kab. Bandung
650,00
8.M DENIS FAISAL SMK HASSINA
Kab. Sukabumi
650,00
9.AIDA SASKIA SMAN 1 KARANGNUNGGAL
Kota Tasikmalaya
650,00
10.FITRI ANUGERAH NURSEPTIANISASMAN 1 CILILIN
Kab. Bandung Barat
640,00
11.HANNA HAFEEZHA ANWARYSMAN 3 PURWAKARTA
Kab. Purwakarta
640,00
12.NABILA AYU LESTARISMAN 1 RONGGA
Kab. Bandung Barat
640,00
13.WULAN SAFIRAH PERMATASMAN 1 KARANGNUNGGAL
Kab. Tasikmalaya
640,00
14.KHARISMA WULANDARISMAN 1 BANJARSARI
Kab. Ciamis
640,00
15.SERLY MARLINASMAN 1 CIWARU
Kab. Kuningan
640,00
16.SILVINA SABILLAHSMAN 1 CIKEMBAR
Kab. Sukabumi
630,00
17.ELSA NURAENI SMAN 1 CILILIN
Kab. Bandung Barat
630,00
18.MEILANISMAN 1 CIKEMBAR
Kab. Sukabumi
630,00
19.ZAHRA MUTIA SYIFA SMAN 1 BANJARSARI
Kab. Ciamis
630,00
20.ANITA SELISMAN 1 KARANGNUNGGAL
Kab. Tasikmalaya
630,00
21.KHANZA SALSABILA KHOIRUNNISASMK HASSINA
Kab. Sukabumi
630,00
22.AULIA NUR SABRINASMAN 1 CIWARU
Kab. Kuningan
630,00
23.JUJU JUDARSIHSMAN 1 PABUARAN
Kab. Subang
630,00
24.NURUL NADIA PRAMESTISMAN 3 KOTA BANJAR
Kota Banjar
620,00
25.ZIHAN JAKIATIN NISASMAN 1 BALEENDAH
Kab. Bandung
620,00
26.SITI ZAHRA GEISA SMK HASSINA
Kab. Sukabumi
620,00
27.MUHAMAD DZAKWAN FAUZAN RAMADHAN SMAN 1 CIAWI
Kab. Bogor
620,00
28.IRMA NUR RAHMAWATI SMAN 1 CIWARU
Kab. Kuningan
620,00
29.BELIA SEPTI RAMADHANISMKN 1 CISARUA
Kab. Bandung Barat
620,00
30.RISTIANASMAN 1 CILILIN
Kab. Bandung Barat
620,00
31.SILVINA FUJI ARYANTISMAN SITURAJA
Kab. Sumedang
620,00
32.NADILA NUR FADILLAHSMAN 1 CIWARU
Kab. Kuningan
620,00
33.AVEDIS NAYLA SALSABILSMAN 2 CIREBON
Kota Cirebon
620,00
34.MUTHIA AZIIZAH SUTANTOSMAN 3 KOTA BANJAR
Kota Banjar
620,00
35.SALSABIL HAFLAHSMA KARYA PEMBANGUNAN 1 CIPARAY
Kab. Bandung
620,00
36.MUHAMAD DEVARINO ADIYANTOSMAN 3 PURWAKARTA
Kab. Purwakarta
620,00
37.ALYA ZAHRANISMAN 1 CIAWI
Kab. Bogor
620,00
38.SUNDARI SADIDAHSMAN 1 BALEENDAH
Kab. Bandung
620,00
39.FIRDA KHAERUNNISA SMAN 2 SUKABUMI
Kab. Sukabumi
620,00
40.AUFA TATSBITA ZAHRASMAN 2 CIMAHI
Kota Cimahi
620,00
41.SITI FATIMAH SUNDARISMAN 4 CIMAHI
Kota Cimahi
620,00
42.SITI LUTPI WAPASMAN 1 CIKIJING
Kab. Majalengka
610,00
43.ANDI REDIANSYAHSMKN 1 SUMEDANG
Kab. Sumedang
610,00
44.DINDASMKN 1 SUMEDANG
Kab. Sumedang
610,00
45.HANDIKA SAEPUL AZIZSMAN 20 GARUT
Kab. Garut
610,00
46.NINDYA NUR SHALéHASMK YADIKA SOREANG
Kab. Bandung
610,00
47.WIDYAWATISMAN 1 BOJONGMANGU
Kab. Bekasi
610,00
48.DANU ANUGRAH SAPUTRA SMAN 1 CILILIN
Kab. Bandung Barat
610,00
49.RITA SINTA YUSTIKASMAN 3 KOTA BANJAR
Kota Banjar
610,00
50.WILDAN NURRIZKI SAPUTRASMKN 1 PACET
Kab. Cianjur
610,00
51.RIKE LESTARISMAN 1 RONGGA
Kab. Bandung Barat
610,00
52.JALWA RAZITA HAZIQ SMAN 3 KOTA BOGOR
Kota Bogor
610,00
53.RENYEKA NURSHABRINA SUGIYANTISMAN 1 CIKEMBAR
Kab. Sukabumi
610,00
54.NAILA DARUL FDHILLAHSMAN 1 SUBANG
Kab. Subang
610,00
55.FADHLILAH FAZRILSMAN 1 MANGUNJAYA
Kab. Pangandaran
610,00
56.SHINTYASMAN 1 BANJARSARI
Kab. Ciamis
610,00
57.SITI ROSITA SMKN 1 PACET
Kab. Cianjur
610,00
58.CINDI YORENSASMAN 3 BANDUNG
Kota Bandung
610,00
59.TIARA CITRA AYUDITYASMAN 1 CIPARAY
Kab. Bandung
610,00
60.PRISKA REGITA ALFADILAH SMAN 3 SUMEDANG
Kab. Sumedang
610,00
61.RAHMA SYIFA AULIA SMAN 1 NAGREG
Kab. Bandung
600,00
62.YULI NUR FARIDAHSMAN 1 CIPARAY
Kab. Bandung
600,00
63.MUHAMMAD GHIFARY KOMARA PUTRASMAN 3 BANDUNG
Kota Bandung
600,00
64.REZI AZHAR ATQIASMAN 1 RONGGA
Kab. Bandung Barat
600,00
65.SITI NUR FADLILAHMAS MAARIF ASSOBARIYYAH
Kota Sukabumi
600,00
66.WALDI ABDUL HAKIM SMAN 1 CIBEBER
Kab. Cianjur
600,00
67.DINI MARTINISMAN 1 CISAYONG
Kab. Tasikmalaya
600,00
68.ISMA SOVIANTISMAN 3 KOTA BANJAR
Kota Banjar
600,00
69.REYHAN AGRA SYIHAB SMAN 3 KUNINGAN
Kab. Kuningan
600,00
70.ALIA RAHMISMA 2 KOTA CIREBON
Kab. Majalengka
600,00
71.RAIDASMK HASSINA
Kab. Sukabumi
600,00
72.HELGA AURA AWALIA IRAWAN SMAN 1 CIKEMBAR
Kab. Sukabumi
600,00
73.LIANA ESTERINASMAN 1 CIKARANG UTARA
Kab. Bekasi
600,00
74.EVAN MOHAMMAD SOFYANSMKN 1 SUMEDANG
Kab. Sumedang
600,00
75.RATU ALLYCIA EKA KUSNANDARSMAN 4 CIMAHI
Kota Cimahi
600,00
76.SUSAN SANTIKASMAN 1 SUKARAJA
Kab. Sukabumi
600,00
77.RIDA AHMAD MAHARDHIKASMAN 1 TASIKMALAYA
Kota Tasikmalaya
600,00
78.ICHIRO HAMADA SUMANTRI SMAN 1 BEKASI
Kota Bekasi
595,00
79.ERSHAFA NAILAH ZAHRASMAN 1 BEKASI
Kota Bekasi
592,00
80.BARZAKH ALI AL RISARDSMAN 2 CIREBON
Kab. Cirebon
590,00
81.NISA SOLIHAT SMK YADIKA
Kab. Bandung
590,00
82.YANDI ARDIANSYAHSMAN 1 CIPARAY
Kab. Bandung
590,00
83.NENG RESMA REPIAH SMAN 1 RONGGA
Kab. Bandung Barat
590,00
84.MOCHAMMAD SYIFA FAUZANNAZRILSMAN 2 CIAMIS
Kab. Ciamis
590,00
85.MILAN PERMATA SUWANDI SMAN 10 GARUT
Kab. Garut
590,00
86.TRECY ANASTASIA SILITONGA SMAN 1 CIKARANG UTARA
Kab. Bekasi
590,00
87.SASKYA SYAHRASMAN 1 KOTA SUKABUMI
Kota Sukabumi
590,00
88.MULYANASMAN 1 BOJONG MANGU
Kab. Bekasi
590,00
89.REFA ANANDA RIZKIANASMAN 1 BANJAR
Kota Banjar
590,00
90.CITRA LESTARISMAN 13 BANDUNG
Kota Cimahi
590,00
91.DWI FACHSA MALVIANSYAHSMAN 1 CIKARANG UTARA
Kab. Bekasi
590,00
92.DANELLA MIRABELSMAN 2 TAMBUN SELATAN
Kab. Bekasi
590,00
93.WIDYAYU PRASTITA SMAN 1 CIKARANG UTARA
Kab. Bekasi
590,00
94.NUURAN RAUDHA SENJASMAN TANJUNGSARI
Kab. Sumedang
590,00
95.NADA SRI GUNAWANMAN 2 TASIKMALAYA
Kab. Tasikmalaya
590,00
96.ALEETA NAJWA ARAKIANSMAN 1 BEKASI
Kota Bekasi
590,00
97.FANWAS PERDINANSMK PP NEGERI SUMEDANG
Kab. Sumedang
590,00
98.DILLA AMALIA NURKHOTIMAHSMAN 13 GARUT
Kab. Garut
590,00
99.LISTYA WIDYANTY SOLIHAHSMA KARYA PEMBANGUNAN 1 CIPARAY
Kab. Bandung
590,00
100.ZISKA SUCI KHAZAHRA SMK YADIKA SOREANG
Kab. Bandung
590,00